Witamy na naszej stronie internetowej

Jesteśmy firmą działającą na rynku od 30 lat. Specjalizujemy się w sprzedaży i naprawie wag elektronicznych. W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo specjalistyczny sprzęt oraz wszelkie informację o wagach i urządzeniach pomiarowych.

Wagi, które sprzedajemy, produkowane są przez firmy specjalizujące się w tej dziedzinie od lat, takich jak OHAUS, DINI ARGEO czy AXIS. Dlatego masz pewność, że kupując wagi w naszym sklepie możesz liczyć na wsparcie i serwis przez kolejne lata użytkowania. Wagi elektroniczne, które mamy w ofercie, posiadają minimum 24-miesięczną gwarancję.

Atutem naszej firmy jest działalność stacjonarna. Kupując u nas możecie Państwo liczyć na fachową pomoc w trakcie zakupu oraz na profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny wszystkich oferowanych w sklepie urządzeń. W naszym punkcie stacjonarnym posiadamy magazyn, gdzie wagi najbardziej popularne dostępne są od ręki.

Zachęcamy do odwiedzenia Bloga Aniko.pl, gdzie umieszczane są wpisy o nowościach. W tym miejscu będziemy również dzielić się z Państwem aktualną wiedzą na temat przepisów dotyczących Miar i Wag oraz podpowiemy w jaki sposób obchodzić się z wagami elektronicznymi, by zapewnić długotrwałe i prawidłowe ich działanie.