Blog ANIKO

Przybliżamy temat wag elektronicznych, ich obsługi, dobrej praktyki ważenia i obowiązków prawnych z nimi związanych.

Wagi Defender 6000 ekstremalnie wodoodporne

W naszym portfolio posiadamy produkty firm, które ciągle kładą ogromny  nacisk na profesjonalizm, jakość i zwracają uwagę na najnowsze trendy. Firma OHAUS z którą współpracujemy od ponad 20 lat,  wprowadziła do oferty kilka nowości, które sukcesywnie będziemy przedstawiać na naszym blogu.

Jedną z najciekawszych propozycji tego producenta są nowe wagi Defender 6000 - wododporne wagi przeznaczone do branży spożywczej

                                             

Zaawansowana waga platformowa Defender 6000 o klasie szczelności IP68/IP69K

Waga Defender 6000 z serii Extreme Washdown została zaprojektowana specjalnie do zastosowań w przemyśle spożywczym, chemicznym i farmaceutycznym, w tym do produkcji i pakowania. Defender 6000 obsługuje najbardziej wymagające aplikacje dzięki platformie i ramie ze stali nierdzewnej 316 oraz hermetycznie uszczelnionej belce tensometrycznej ze stali nierdzewnej i klasie szczelności IP69K. Defender 6000 spełnia wymogi metrologiczne, normy NSF i jest zgodny z systemem HACCP.

Unikalne cechy:

• Waga Defender 6000 jest odporna na intensywne mycie i czyszczenie w warunkach przetwarzania i pakowania żywności dzięki klasie szczelności IP68 oraz IP69K dla mycia pod ciśnieniem, konstrukcji ze stali nierdzewnej 316 i hermetycznie zamkniętemu czujnikowi tensometrycznemu.

• Wytrzymała waga Defender 6000 posiada platformę wykonaną ze stali nierdzewnej 316 oraz solidny miernik zapewniający ochronę przed korozją w branży spożywczej, chemicznej i pakowaniu żywności, ponadto posiada certyfikat NSF oraz jest zgodna z systemem HACCP.

• Te wszechstronne wagi są wyposażone w wyświetlacz z bardzo szybkim czasem stabilizacji oraz wiele trybów pracy, co pozwala spełnić najwyższe wymagania obowiązujące w przemyśle spożywczym, farmaceutycznym oraz chemicznym

• Defender 6000 posiada wiele opcji komunikacyjnych co upraszcza proces zbierania danych.

   

Wagi dostępne są w zakresach ważenia od 3kg do 150kg. W ofercie są modele legalizowane. Wagi dostępne już w sprzedaży

Zapraszamy!

Spodobał Ci się tekt poleć go znajomym:

Wybrane dla Ciebie

Polecamy produkty