Blog ANIKO

Przybliżamy temat wag elektronicznych, ich obsługi, dobrej praktyki ważenia i obowiązków prawnych z nimi związanych.

Nowości 2021 | Nowe modele wag NV do 1mg

Wagi Navigator® NV są już w ofercie Ohaus od wielu lat. Są to bardzo wszechstronne, wytrzymałe i nowoczesne wagi precyzyjne, Dzięki wielu dodatkowym akcesoriom i możliwościom komunikacji OHAUS NAVIGATOR to wagi, które sprawdzą się w dowolnym środowisku.

Od kwietnia 2021 OHAUS wzbogacił ofertę wag Navigator o nowe modele z jeszcze większą dokładnością pomiaru. dostępne są nowe modele z dokładnością do 0,001g oraz dodatkowe modele z dokładnością 0,01g.

Nowe wersje wag OHAUS są wytrzymałe, wszechstronne i dostępne w przystępnej cenie, dlatego mogą być używane przez wszystkich. Nowa seria zapewnia niesamowicie szybką stabilizację, udoskonalony interfejs użytkownika i czytelny wyświetlacz LCD. Nic nie zakłóci Twojej pracy z cennymi danymi. Zmodernizowany system ochrony przed przeciążeniem, który jest w stanie wytrzymywać obciążenia nawet czterokrotnie większe od znamionowych, zdejmowane osłony przeciwwietrzne i odporna na korozję szalka ze stali nierdzewnej – wszystko to umożliwia wykonywanie wszelkich zadań w dowolnym miejscu.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wag , które dostępne są już w sprzedaży 

Spodobał Ci się tekt poleć go znajomym:

Wybrane dla Ciebie

Polecamy produkty