Blog ANIKO

Przybliżamy temat wag elektronicznych, ich obsługi, dobrej praktyki ważenia i obowiązków prawnych z nimi związanych.

Nowości 2020 | Waga do żywności Valor 1000

Valor 1000 OHAUS

Wagi występuję w zakresach w zakresach ważenia od 3 kg do 30kg i dedykowane są do pracy w suchych warunkach.

Zaletą wagi jest m.in. jej prosta konstrukcja, pozwalająca na łatwe utrzymanie jej w czystości co jest niezwykle ważne, w przypadku gdy waga pracuje w trudnych warunkach przy przygotowywaniu żywności. Waga Valor 1000 posiada certyfikat NSF, co jest gwarantem bezpiecznego stosowania jej przy produktach spożywczych.

Wagę Valor 1000 cechuje również niskie zużycie energii . Producent informuje, że waga będzie pracować do 1500 godzin na bateriach alkalicznych oraz do 350 godzin z akumulatorem.

Prosta obsługa przy użyciu 2 przycisków jest bardzo intuicyjna i nie wymaga długiego studiowania instrukcji obsługi. Duży czytelny podświetlany na biało wyświetlacz LCD ułatwia prace operatora.

Uchwyt transportowy możliwość pracy na zasilaczu poziomic z przodu wagi Waga Valor 1000 w standardowej opcji dostarczana jest z bateriami alkaicznymi i po wyjęciu z opakowania jest gotowa do pracy. Jeżeli potrzebujesz więcej informacji na temat wagi zapraszamy do kontaktu z naszą firmą przez formularz kontaktowy lub telefonicznie.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą modeli wagi Valor 1000 w naszym sklepie internetowym w dziale wag do żywności.

Spodobał Ci się tekt poleć go znajomym:

Wybrane dla Ciebie

Polecamy produkty