Blog ANIKO

Przybliżamy temat wag elektronicznych, ich obsługi, dobrej praktyki ważenia i obowiązków prawnych z nimi związanych.

Nowe wagi do Paczek Courier OHAUS

W lipcu do sprzedaży trafiły nowe wagi Courier OHAUS. Seria Courier to 4 segmenty wag które idealnie nadają się do ogólnych celów wysyłkowych do celów magazynowych i weterynaryjnych.

Najbardziej podstawową z serii Courier jest Courier 1000, który zastępuje dotychczasowe wagi Catapult Kompaktowe przenośne wagi do ogólnych zastosowań związanych z wysyłką paczek

Courier™ 1000

Kompaktowe przenośne wagi do ogólnych zastosowań związanych z wysyłką paczek. Ultrakompaktowa konstrukcja z tworzywa ABS łączy w sobie lekkość i solidność.

Dzięki wbudowanym uchwytom wagi Courier są wyjątkowo łatwe w przenoszeniu. Duży wyświetlacz o wysokości 20 mm obsługuje tryb ważenia dynamicznego, który zapamiętuje wyniki pomiaru masy i udostępnia je podczas ważenia paczek; idealnie nadaje się też do ważenia małych zwierząt w lecznicach weterynaryjnych. Zasilacz AC w zestawie. Zasilanie bateryjne (brak baterii w zestawie) do użycia mobilnego.
Courier™ 3000

Łatwe w obsłudze, niskoprofilowe wagi do ogólnych zastosowań wysyłkowych i weterynaryjnych

Idealne do ogólnych zadań wysyłkowych i weterynaryjnych. Niskoprofilowa konstrukcja z platformą ze stali malowanej o grubości 1,5 mm zapewnia odporność na intensywne, codzienne użytkowanie. Spiralny kabel daje wiele możliwości montażu wyświetlacza.

Tryb zatrzymania wyniku na wyświetlaczu w wadze Courier 3000 (przeznaczony do dużych pudełek i opakowań) prezentuje wynik pomiaru masy na dużym podświetlanym wyświetlaczu o wysokości 28 mm aż do momentu skasowania.

W zestawie znajduje się zasilacz AC. Waga jest w pełni mobilna dzięki zasilaniu bateryjnemu (brak baterii w zestawie).

COURIER™ 5000

Niskoprofilowe wagi idealnie nadające się do ogólnych zastosowań wysyłkowych oraz do ważenia zwierząt

Łatwe w użyciu wagi do paczek. Konstrukcja ramy wykonana ze stali malowanej proszkowo. Szalka ze stali nierdzewnej odporna na codzienne użytkowanie, pomaga w utrzymaniu czystości. Sposób montażu wyświetlacza można dostosować do przestrzeni roboczej.

Ważenie dynamiczne / zatrzymywanie wyniku doskonale nadaje się do ważenia dużych pudełek i opakowań, ponieważ zapisuje wyniki pomiaru masy na wyświetlaczu – świetnie sprawdza się również do ważenia zwierząt w lecznicach weterynaryjnych.

Zasilacz AC w zestawie. Standardowe złącze USB typu C do przesyłania danych i zasilania. Działa również na zasilaniu bateryjnym. Waga kompatybilna z oprogramowaniem UPS Worldship.

Spodobał Ci się tekt poleć go znajomym:

Wybrane dla Ciebie

Polecamy produkty