Obciążenie maksymalne

Obciążenie maksymalne

Komunikacja

Komunikacja

Wyświetlacz

Wyświetlacz

Wagosuszarka MB120 OHAUS

MB 120 wyposażona jest w precyzyjnie sterowany system halogenowy, który umożliwia szybkie uzyskanie powtarzalnych wyników z dokładnością odczytu do 0,01%.

Posiada 4 profile suszenia (standardowy, szybki, łagodny i krokowy) Zaawansowana biblioteka pozwala na przechowywanie do 100 metod i 1000 wyników badań.
Teraz dostępna z systemem SmartGuide™ — rewolucyjnym sposobem na określenie metody analizy próbek. Ta rewolucyjna funkcja pozwala na automatyczną analizę próbki i opracowanie metody, ograniczając ilość prób prowadzących do określenia właściwych parametrów suszenia.

Wagosuszarka MB90 OHAUS

MB 90 wyposażona jest w precyzyjnie sterowany system halogenowy, który umożliwia szybkie uzyskanie powtarzalnych wyników z dokładnością odczytu do 0,01%. Posiada 2 profile suszenia (standardowy, szybki) a biblioteka pozwala na przechowywanie do 2 metod i 100 wyników badań.

Wagosuszarka MB27 OHAUS

Niedrogi analizator wilgoci o dużej wydajności. MB27 zapewnia dokładne wyniki 0,01% 0,001 g, przy maksymalnym obciążeniu 90g. Wagosuszarka MB27 OHAUS posiada jeden standardowy program suszenia oraz 3 kryteria wyłączania(ręczny, czasowy lub automatyczny)

Zawartość wilgoci jest wyznaczana na podstawie ubytku masy próbki suszonej przez ogrzewanie. Do wykonania tej czynności niezbędna  jest wagosuszarka. W zależności od rodzaju próbki posiadamy wagosuszarki o mniejszym lub większym zakresie masy oraz o różnej dokładności. Pomiar na poziomie 0,01% wilgoci to żaden problem, dzięki zaawansowanej wagosuszarce MB120, która umożliwia zapisanie w pamięci 50 procesów suszenia, intuicyjnej obsłdze przy pomocy ekranu dotykowego oraz możliwości zapisania wyników na USB. Jeżeli potrzebna jest prosta i niedroga wagosuszarka dobrym rozwiązaniem jest MB23. Idealna do rutynowych zadań.